2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis

Paklausk širdies, ko ji iš tikrųjų nori

„Nei vienas dalykas gyvenime neturi jokios reikšmės ar prasmės, išskyrus tą, kurią jūs jam suteikiate“       garsus šių dienų motyvatorius, verslininkas, sėkmės treneris  Anthony Robbins

   Visuomenėje išpopuliarinta ne visiškai teisinga nuostata, kad viskas yra įmanoma. Dėja, bet amžius, gamtinės, visuomeninės, ekonominės, politinės bei individo fizinės ir psichologinės savybės riboja mus ir mūsų galimybes.To įrodymas yra patys šios nuostatos propaguotojai.  Ar jie patys viską turi, ko jie nori, ko jiems reikia? Ar jie visada viską taip tiksliai pasiekia, padaro, nudirba, ką  suplanuoja, apie ką svajoja?  Kita vertus, šis nusistatymas  skatina iš vargšės aplinkybių aukos virsti savo gyvenimo kūrėju (mentaline prasme).  Suteikia viltį. Tai teigiamas nuostatos aspektas, dėl to vien neigiamai vertinti negalima. Be to, tuose mokymuose yra tiesos. Tačiau ta tiesa pašvęstųjų buvo žinoma nuo neatmenamų laikų, bet, noriu atkreipti jūsų dėmesį, tai nesukūrė nei mokslo žinių nei materialios pažangos, patogios aplinkos, kurie dabar mums visiems prieinami.  Visgi dvasiniai mokymai yra labai reikalingi ir svarbūs, nes padeda atrasti jungtį su savimi,  be jų sunku eiti į priekį, pažinti save, rasti harmonija su aplinka, galu gale be dvasingumo- neįmanoma laimė, kurios mes visi labiausiai trokštame. Mano nuomone, tikrai yra puikių įvairaus lygio dvasinių mokymų, mokytojų, iš kurių galima daug sužinoti, išmokti ir pritaikyti gyvenime.  Jų veikla turi prasmę ir naudą žmonėms. Kaip ir visur, šioje sferoje - daug apgaulės. Svarbu neužkibti ant iliuzijų pardavėjų kabliuko. Stenkitės į viską žiūrėti realiau, susivokite, ko jums iš tikro reikia. Tada nereikės pas sėkmės mokytojus be reikalo gaišti laiką mokinantis teisingai svajoti.
   Dabar žiniomis ir informavimo technika disponuojantis elitas manipuliuoja visuomenės nuomone labai plačiu mastu. Todėl ypač dažnai įvairiais pretekstais bei iliuzijomis sukeliamos emocijos, formuojamas norimas žmonių požiūris. Taip manipuliatoriai kuria sau paklausą, vartotoją, sekėją, politikos remėją, auditoriją. Nebūkite jų sukurtame naivaus tikėjimo ir iliuzijų transe! Orientuokitės į savo galimybes atitinkančius tikruosius širdies troškimus. Dažnai tikrieji širdies troškimai būna arti realybės. Pavyzdžiui, moteriai vietoj iliuzijos apie savo svajonių vyro (turtingo, dėmesingo ir t.t.) atėjimą ir įsimylėjimą, verčiau orientuotis susirasti savo lygio vyrą ar į tuos, kurie galėtų ja susidomėti ar jau ja besidominčiais.Tame reikia daugiau praktiškumo, realių planų ir pastangų, o ne kurti mintimis stebuklą neriant į naivaus tikėjimo ir iliuzijų transą. Juk tikrasis troškimas yra susirasti savo gyvenimo vyrą ( žinoma, pageidautina su ateitimi J).
   Nebūtina ir neprivalu siekti kitų sugalvotų ir sukurtų idealų. Visiškai neverta vykdyti visus aplinkos pageidavimų koncertus. Mes dažnai susipainiojame savo susikurtuose gyvenimiškose dramose.  Kolektyvinės normos, mados įvairios tendencijos ir blizgios idėjos nustato, kas tinka mūsų įvaizdžiui, poreikiams, o kas netinka. Taip susidaro ištisas iliuzijų paradas. Ko pasekoje, žmogus pameta tikruosius SAVO širdies troškimus. Juk niekas tavęs neklausia: kokiomis galiomis tu pasikliauji? Niekas nesidomi: kas yra ta viltis, teikianti prasmę tavo gyvenimui? Kur linksta tavo širdis? Kas aš esu? Ar kitus neturinčius kitiems komercinės naudos klausimus. Jei niekas neklausia, pasidomėk pats savęs.  Tai padės suprasti, kaip toli nuklydai nuo savo tikrųjų troškimų.  Paklausk širdies, ji žino ir gali atsakyti.  Tik reikia ją teisingai išgirsti, suprast. Ją reikia pažinti. Dažnai girdime: didelė širdis, šalta, ledinė, medinė, geležinė, mylinti, karšta,.... O kokia tavo širdis?

”Dievas yra meilės sinonimas,
Meilė yra gyvenimo sinonimas,
Gyvenimas yra egzistencijos sinonimas
Jie visi yra sinonimai“      žymus filosofas, dvasinis mokytojas Ošo

1 komentaras:

  1. Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius.
    Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebeturėjo jokios meilės ar pasitikėjimo iš jo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentingas ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man tiek santuokos metu atnešė tiek džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį dr. Saulėta, šiuo metu yra vienintelis atsakymas atkurti nutrūkusius santykius ar santuoką. drsunnydsolution1@gmail.com arba „Whatsapp jam“ telefonu +2349030731985. Ačiū.

    AtsakytiPanaikinti